Afgelopen zondag reisden twee Nederlandse teams af naar onze oosterburen voor een oefentoernooi bij het Duitse Bocholt. Het waren Twente '05 en VCV, maar let op, we hebben het niet over het eerste maar het tweede team van de Veenendaalse vereniging. De overige tegenstanders Munster, Schuttorf en Bocholt vertegenwoordigden het gastland.
De eerste partij op het program was die tussen topdivisionist Twente en de reserves van VCV, uitkomend in de tweede divisie. Nu is dat team lang niet slecht- de sterke basis trok met de teruggekeerde Sander Lems uit heren 1, Wouter Fondse die na een jaar TweeVV terugkeerde op het oude nest én jeugdspeler Robert Beukhof ook nog eens goede versterkingen aan- maar dat de ploeg het veel hoger geklasseerde Twente de eerste set met 25-11 zou laten afdruipen had niemand verwacht. In de tweede doorgang ging het meer gelijk op en trok Twente uiteindelijk met 25-21 aan het langste eind: 1-1.
Ook de rest van de dag hield VCV 2, dat ook nog eens drie routiniers miste, zich tegen de hoger geklasseerde teams knap staande. De ploeg van trainer Robert Pleizier oogde jong en gretig en zou in de mix met haar ervaren krachten wel eens hoge ogen kunnen gaan gooien in de tweede divisie.
Na een wijfelend begin, kwam Twente '05 de rest van de dag goed door. Het speelde lekker tegen de Duitse opponenten en besloot de dag met een goed gevoel. Zaterdag spelen beide teams hun eerste competitiewedstrijd.
Plaats een reactie
reacties: