facebook pixel Kwalificeren de mannen van Oranje zich voor het WK? - Volleybalkrant
beeld:

Kwalificeren de mannen van Oranje zich voor het WK?

Gepubliceerd op
zo 21 mei 2017
Door: Coen Kaaij

Nog twee dagen en dan beginnen de mannen van Oranje aan hun missie om zich voor het eerst sinds 2002 te plaatsen voor het wereldkampioenschap. Er wordt van 23 tot en met 28 mei gespeeld in Koog aan de Zaan en Apeldoorn. 

Nederland heeft een goede kans om het WK te bereiken. De Nevobo heeft het kwalificatietoernooi naar Nederland kunnen halen en dat biedt voordelen voor de loting. De mannen van bondscoach Gido Vermeulen spelen tegen allemaal landen die lager staan op de Europese ranglijst. Klik op de links voor meer informatie over de tegenstanders.

Nederland (10)
Slowakije (12)
Griekenland (18)
Oostenrijk (25)
Luxemburg (31)
Moldavië (34)

Volleybalkrant zal er elke dag bij aanwezig zijn om verslag te doen van de wedstrijden. Mocht je niet in staat zijn om naar Koog aan de Zaan of Apeldoorn te komen, je blijft op de hoogte van de vorderingen van Oranje. 

Kaarten
Wil je Nederland zelf komen aanmoedigen? Dat kan. Koop je kaarten op volleybal.nl/tickets.

Trailer


Volledige schema Nederland:
23 mei  20.00 uur  Luxemburg - Nederland (Topsportcentrum Koog aan de Zaan)
24 mei  20.00 uur  Nederland - Moldavië (Topsportcentrum Koog aan de Zaan)
25 mei  20.00 uur  Griekenland - Nederland (Topsportcentrum Koog aan de Zaan)

26 mei Rustdag

27 mei 17.30 uur  Oostenrijk - Nederland (Omnisport Apeldoorn)
28 mei 17.00 uur  Nederland - Slowakije (Omnisport Apeldoorn)

Plaats een reactie

reacties:

Populaire artikelen