facebook pixel Han Abbing vertrekt bij de Nevobo - Volleybalkrant
beeld:

Han Abbing vertrekt bij de Nevobo

Gepubliceerd op
vr 12 jun. 2015
Door: door Gepko Hahn

Han Abbing neemt na anderhalf jaar al weer afscheid van de coachpool op Papendal.  De trainer/coach gaat aan de slag bij de Zwitserse eredivisieploeg Volley Köniz Bern. Abbing was sinds maart 2014 verantwoordelijk voor de Talent Teams jongens op Papendal.

,,Ik heb de afgelopen tijd met veel plezier op Papendal gewerkt", vertelt Abbing. ,,Ik vind het een zeer inspirerende omgeving om te werken. Ik heb bij mijzelf gemerkt dat mijn kracht ligt bij het begeleiden van jongvolwassenen, een wat oudere categorie spelers dan ik nu onder mijn hoede heb. Aangezien er binnenkort op Papendal wordt gestart met het opleiden van een nieuwe lichting jonge talenten - die nog jonger zijn - , denk ik dat een ander type trainer hier geschikter voor zou zijn. Vandaar dat ik de kans heb aangegrepen om clubtrainer in Zwitserland te worden."

Abbing staat voorlopig nog steeds in de zaal en zal ook Jeugd Oranje nog begeleiden op het achtlandentoernooi in Spanje. De Nevobo is momenteel op zoek naar iemand die de opengevallen plaats in de coachpool kan invullen.

Plaats een reactie

reacties:

Populaire artikelen