facebook pixel Eric Maan vertrekt bij vrouwen US - Volleybalkrant
beeld:

Eric Maan vertrekt bij vrouwen US

Gepubliceerd op
za 25 apr. 2015
Door: door Sanne Westerterp

Naast Christophe George (trainer US Heren 1) is ook Eric Maan gestopt als trainer van een hoofdmacht van US. De wegen van de oefenmeester en de Amsterdamse speelsters zijn inmiddels gescheiden.

Maan nam aan het eind van vorig seizoen het roer over bij de vrouwen van US, dat zich in de topdivisie had weten te handhaven. Onder Maan verstevigde US haar positie in de middenmoot en werden er spannende wedstrijden afgewerkt tegen hoger geplaatste teams. Daarnaast ondersteunde de oefenmeester, samen met zijn assistent-coach Gertjan Muis, de ontwikkeling van talent binnen de club.

US kijkt terug op een zeer prettige samenwerking met zijn hoofdcoach en wil de trainer bedanken voor de ontwikkelingen die hij bij de vereniging mogelijk heeft gemaakt. De Amsterdamse vereniging zet zich in om zowel bij de mannen als de vrouwen een sterke lijn neer te zetten, waarin talenten (in de vorm van zowel trainers als spelers) zich kunnen ontwikkelen en doorgroeien naar de topteams. 

Wie komend seizoen aan het roer zal staan bij de hoofdmachten is vooralsnog onduidelijk; er wordt volop gewerkt aan het werven van een nieuwe trainersstaf voor beide teams. US hoopt op korte termijn meer informatie te kunnen geven omtrent de nieuwe staf. Waar Maan het komend seizoen aan de slag gaat is ook nog niet bekend.

Plaats een reactie

reacties:

Populaire artikelen