Aanstaande zondag 1 december speelt Eurosped-TVT om 15.30 uur weer thuis in de IISPA in Almelo. Tegenstander is dan titelkandidaat VV Alterno uit Apeldoorn. Voor beide teams staat de drukke speelmaand december voor de deur, met naast de reguliere competitiewedstrijden voor Eurosped-TVT ook de bekerwedstrijd tegen SV Dynamo. Een voor Eurosped gunstige loting voor die bekerwedstrijd aangezien zij de laatste wedstrijd tegen Dynamo winnend afsloten. Lees hieronder de uitgebreidere voorbeschouwing van Marc van Baaden.
Om de vele wedstrijden in december het hoofd te kunnen bieden, is het belangrijk om iedereen weer fit te krijgen en de kleine pijntjes en klachten eruit te halen. De trainingstijd/rust verhouding staat daarbij centraal. Bij Eurosped gaat het met de blessure van de Amerikaanse Kate gelukkig steeds beter en staat ze inmiddels weer op het punt om wedstrijden te gaan spelen.
In inmiddels alweer de tweede helft van de reguliere competitie staat zondag de returnwedstrijd tegen Alterno voor Eurosped op het programma. De eerste wedstrijd ging kinderlijk eenvoudig naar Alterno met 3-0. De setstanden logen er niet om, 25-13, 25-19, 25-16. Maar net als voor ons is het voor Alterno ook een drukke periode. Zij spelen ook in de Challenge Cup tegen het Zwitserse Neuchâtel, waarbij zij de wedstrijd in Zwitserland knap wisten te winnen. De return in deze cup staat voor aanstaande woensdag gepland in Apeldoorn.
Niet alleen Alterno, maar ook Eurosped speelt aanstaande woensdag een wedstrijd, geen Europese wedstrijd, maar een gewone competitiewedstrijd tegen Lycurgus in Groningen. Gezien de af te leggen afstand op een door de weekse dag voelt het haast wel als een buitenlandse wedstrijd.
Om het Alterno zo lastig mogelijk te maken, moet onze foutenlast naar een acceptabel niveau gaan, waarin de tegenstander dus zelf de punten moeten maken in plaats van wijzelf. De wedstrijd tegen hekkensluiter Lygurgus is daar een mooie opwarmer voor.
(Bron: Eurosped TVT)
Plaats een reactie
reacties: