De volleyballers van Prins/VCV verlaten komend seizoen hun thuishaven in Veenendaal om te verhuizen naar de buurstad Ede. Deze switch zat er al langer aan te komen, maar dan richting de nog te bouwen topsporthal op de Kenniscampus. Het eerste mannenteam speelt voorlopig echter in sporthal de Peppel en die zet riep vraagtekens op bij vele betrokkenen.
Prins/VCV wilde niet langer wachten om te bouwen aan zijn ambitieuze toekomstplannen en mengt zich om die reden nu al in de nieuwe regio. Klaar om de banden met omliggende verenigingen te versterken en meer (nieuwe) toeschouwers en sponsoren bewust te maken van de (te maken) ontwikkelingen.
VCV smeed zelf plannen achter de schermen
Dit nieuws schoot bij het merendeel van de trouwe aanhang echter in het verkeerde keelgat. Want een hoofdteam dat de eigen sporthal verlaat is zacht gezegd natuurlijk gewoon heel jammer. Wat die supporters niet weten is dat het topvolleybal niet perse uit Veenendaal zal verdwijnen. Achter de schermen hebben een aantal oude bekenden namelijk zelf ambitieuze plannetjes gesmeed. En aan die plannen doen flink wat (oud-)eredivisiespelers mee! Hoe het allemaal precies zit lees je in ons Magazine, dat deze week weer wordt uitgebracht.
Ben je nog geen abonnee van ons digitale magazine? Voor maar €1,50 heb je een los nummer en voor €7,50 ontvang je een jaar lang maandelijks de Volleybalkrant Magazine! Snel abonneren dus!
Plaats een reactie
reacties: