facebook pixel VCV 2 op kop in 2e divisie C - Volleybalkrant
beeld:

VCV 2 op kop in 2e divisie C

Gepubliceerd op
vr 26 dec. 2014
Door: door Gepko Hahn

Het tweede team van VCV staat op de plek waar het wil staan: de eerste plaats. De reserves uit Veenendaal azen al een aantal jaar op promotie, maar grepen daar telkens net naast. Het winterkampioenschap biedt echter geen garanties, zeker niet omdat de concurrentie dichtbij staat.

VCV 2 is als koploper de winterstop in gegaan, maar begin in de laatste speelronde wel een misstap. De topper tegen promovendus Irene ging in eigen huis met 1-3 verloren, waardoor de Veenendalers nog maar drie punten voor staan op nummer drie Irene.

Daarnaast is VC Allvo op puntverlies de beste ploeg van de 2e divisie C. De formatie uit Almere heeft één wedstrijd minder gespeeld dan VCV en staat slechts twee punten achter de koploper. Allvo ging de winterstop in met een 1-3 overwinning op NVC.

Naast Irene staat ook een andere promovendus hoog op de ranglijst. AGAVS boekte een eenvoudige 4-0 overwinning op hekkensluiter Taurus 3, waardoor het op de vierde plaats staat. Voor de Houtense ploeg lijkt degradatie in het nieuwe jaar slechts een kwestie van tijd te worden, aangezien de ploeg slechts twee punten heeft.

De rest van de competitie zit dicht op elkaar. Cito 2 zag een gaatje ontstaan met de bovenste ploegen na een verrassende nederlaag tegen Volley Zuid. Dat geldt ook voor Zaanstad 3 dat onderuit ging tegen VTC Woerden

NVC is op een veilige negende plaats de winterstop in gegaan; Velo en Prima Donna Kaas Huizen moeten in de tweede helft zien te stijgen om uit de degradatiezone te geraken.

Plaats een reactie

reacties:

Populaire artikelen