De mannen van Dynamo en Alterno halen vanavond de bekerwedstrijd in die vorige week afgelast werd. Het winterweer speelde toen enkele spelers en de scheidsrechter parten, waardoor de Apeldoornse derby uitgesteld werd.
Drie bekerduels gingen vorige week niet door vanwege het winterweer, waaronder de derby tussen Dynamo en Alterno. Vanavond (20.00 uur) mogen de mannen van de Apeldoornse groenen de twee kilometer van de Alternohal naar het Omnisport afleggen. Scheidsrechter Marco van Zanten moet de wedstrijd in goede banen leiden.
Daarnaast moeten er nog twee duels ingehaald worden om te bepalen wie er naar de kwartfinales gaan. Abiant Lycurgus komt op dinsdag 19 januari in actie tegen Inter Rijswijk, terwijl Sliedrecht Sport een dag later de bekerwedstrijd tegen Landstede Volleybal inhaalt.
Plaats een reactie
reacties: