Naast Dick Kooy en Nimir Abdelaziz speelt er komend seizoen een derde Nederlander bij ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Kay van Dijk heeft een contract voor één seizoen getekend bij de Poolse topclub.
Het gerucht dat Van Dijk bij ZAKSA zou komen spelen, hing al langer in de lucht. Hij speelde namelijk al oefenwedstrijden in het shirt bij ZAKSA en dat bleef niet onopgemerkt in het volleybalgekke land Polen. ZAKSA maakte vervolgens bekend dat de 30-jarige diagonaal komend seizoen bij de Poolse bekerwinnaar speelt.
De Poolse competitie stond nog niet op de lange cv van Van Dijk. Hij kwam eerder uit voor clubs in Nederland, Belgie, Korea, Italië, Slovenië en Rusland. Hij was afgelopen seizoen eerst speler bij het Russische Yaroslavl en maakte het seizoen af bij het Italiaanse Trentino.
Van Dijk wordt in Kędzierzyn-Koźle ploeggenoten van internationals Dick Kooy en Nimir Abdelaziz. Laatstgenoemde kwam afgelopen zomer over van het Turkse Ziraat Bankasi.
Plaats een reactie
reacties: