In Shanghai hebben de mannen de poulefase van de Grand Slam afgerond. De vrouwen hebben twee van de drie poulewedstrijden gespeeld. Een Nederlands duo doet bij de vrouwen mee aan de Grand Slam. Madelein Meppelink en Marleen van Iersel hebben na de eerste speeldag een overwinning en een nederlaag op zak.
De eerste poulewedstrijd speelde het duo (8) tegen de Argentijnen Klug en Gallay (25). Verrassend genoeg gingen de Argentijnen er na twee sets met de winst vandoor. Meppelink/ Van Iersel herstelde zich in het tweede duel van de dag en won met hele duidelijke cijfers van Mashkova/ Tsimbalova (24). Met 21-12 en 21-10 was het Nederlandse duo op stoom. Morgen wacht de laatste poulewedstrijd tegen Xue/ Xia (9). Om 4.30 is deze wedstrijd live te volgen via laola.tv. De eerste eliminatieronde bij de vrouwen vindt ook morgen (vrijdag) plaats.
Het programma voor morgen (mannen en vrouwen):
2.00 Brouwer/ Van Dorsten (24) - Horrem/ Eithun (26) Veld 2
2.50 Stiekema/ Varenhorst (22) -Kadziola/ Szalankiewicz (16) Veld 2
4.30 Meppelink/ Van Iersel (8) - Xue/ Xia (9) Veld 1
Alle wedstrijden zijn vannacht live te volgen via laola.tv. Bij winst komt Stiekema/ Varenhorst tegenover Bourne/ Hyden (28) te staan in de achtste finale. Brouwer/ Van Dorsten krijgt dan een ander, veel meer ervaren Amerikaans duo als tegenstander: Dalhausser/ Rosenthal (1).
Plaats een reactie
reacties: