Orion stribbelde af en toe tegen, maar is er niet in geslaagd om met een overwinning te vertrekken uit Roemenië. S.C.M. Craiova won met 3-0 de eerste wedstrijd van het tweeluik in de CEV Cup.
Nadat enkele technische problemen waren opgelost, kon de wedstrijd in Craiova een kwartier later dan gepland beginnen. Tijdens de eerste punten gingen de ploegen nog gelijk op, maar Craiova liep daarna geleidelijk weg naar een 25-17 setwinst. Orion ging niet bij de pakken neerzitten en kwam op een 3-8 voorsprong in het tweede bedrijf. Halverwege de set had Craiova de achterstand ongedaan gemaakt en uiteindelijk won de thuisploeg met 25-19 de tweede set. De derde set kende een bijna identiek scoreverloop; Orion ging met 25-20 uiteindelijk van het veld af.
Orion speelt woensdag 30 oktober in het Landstede Sportcentrum de return, omdat de Doetinchemse Rozengaarde niet voldoet aan de eisen voor het spelen van een CEV Cupwedstrijd. Orion moet met 3-0 of 3-1 winnen om een golden set af te dwingen. De winnaar speelt in de volgende ronde tegen Mursa Osijek of het Arago de Sete van Lars Lorsheijd. De verliezer daalt af naar de Challenge Cup.
Plaats een reactie
reacties: