De Nederlandse volleybalvrouwen zijn voor het eerst sinds 2011 weer uitgenodigd voor de Boris Jeltsin Cup. Het prestigieuze landentoernooi in Rusland is de laatste voorbereiding op de World Grand Prix.
Nederland was tijdens het bondscoachschap van Avital Selinger een vaste gast bij de Boris Jeltsin Cup. Van 2005 tot en met 2010 eindigde Oranje standaard op het podium, na de vijfde plaats in 2011 hebben de Nederlandse volleybalvrouwen niet meer meegedaan in Rusland.
Van 9 tot en met 12 juli is de twaalfde editie van de Boris Jeltsin Cup in Jekaterinenburg. Naast gastland Rusland - regerend Europees en wereldkampioen - en Nederland doen ook Japan, Bulgarije, Kazachstan en de Dominicaanse Republiek mee. Oranje speelt op het WK in Italië eveneens tegen Rusland en Kazachstan in de poulefase.
Plaats een reactie
reacties: