facebook pixel Oranje mannen weer in de benen - Volleybalkrant
beeld:
beeld:
beeld:

Oranje mannen weer in de benen

Gepubliceerd op
ma 29 jul. 2013
Door:

Ze hebben drie weken lang vakantie gehad, maar moesten vandaag weer aan de bak in het Rotterdamse Topsportcentrum. De mannen van Oranje werkten vanmorgen weer hun eerste krachttraining af en bleken gelukkig redelijk door deze ‘test’ te komen.

De vakantie werkte rustgevend voor de spelers van het Nederlands team en iedereen is klaar voor deel twee van het zomerprogramma; oftewel de voorbereiding op het EK en de tweede WK kwalificatieronde. Onder een goede sfeer werden vanmorgen de eerste gewichten geheven en zal vanmiddag, zoals altijd, een paar uur durende baltraining worden afgewerkt.

Het Nederlands team traint de komende weken met de ‘vaste’ toernooiselectie van veertien man. Van maandag tot en met vrijdag trainen de mannen tweemaal per dag om zo weer te groeien richting de twee belangrijke toernooien die er aan komen.
Voordat het serieuze werk begint, staat de internationals een rits oefenwedstrijden te wachten, waarvan de eerste 21 augustus in en tegen Denemarken. Dertig augustus is de eerste oefenpartij voor het eigen publiek, Duitsland is dan de tegenstander.


Plaats een reactie

reacties:

Populaire artikelen