facebook pixel Oranje blameert zich tegen volleybaldwerg - Volleybalkrant
beeld:
beeld:

Oranje blameert zich tegen volleybaldwerg

Gepubliceerd op
zo 18 mei 2014
Door: door Gepko Hahn

Het Europees kampioenschap is ver weg voor de Nederlandse zaalinternationals. De lange mannen van Edwin Benne gingen zwalkend met 2-3 onderuit tegen Montenegro, de nummer 62 van de wereld. 

De Oranje mannen kunnen een streep halen door hun hoofddoel van deze zomer: rechtstreekse kwalificatie voor het EK. Na de nederlaag tegen Kroatië herstelde Nederland zich wat betreft resultaat tegen Roemenië. Nederland slaagde er niet in om het gastland Montenegro op de knieën te krijgen. Bondscoach Benne zag zijn ploeg twee keer op voorsprong komen, maar andermaal kwam Montenegro langszij. In de vijfde set stapelde de foutenlast zich torenhoog op: een moedeloos Oranje ging met 10-15 onderuit in de beslissende set. 

Nederland is nog in de race voor het EK. Aankomend weekend treffen de vier teams elkaar opnieuw. Dan is Kroatië het gastland. De nummer één van de poule gaat met drie strakke overwinningen aan de leiding en kan het EK-ticket al ruiken. Nederland moet zelfs knokken om de tweede plaats - dat recht geeft op de derde kwalificatieronde - in handen te houden. 

Lees later een uitgebreider verslag.

Plaats een reactie

reacties:

Populaire artikelen