Oskam Taurus en Kootfin Taurus hebben de kwartfinale bereikt in de nationale beker. De vrouwen uit Houten hadden wel beduidend minder moeite met Lycurgus, dan Kootfin Taurus met Zaanstad had. Toch stapten beide teams uiteindelijk als winnaar van het veld in hun eigen Kruisboog.
De bekerdag in Houten begon met de achtste finale bij de vrouwen, waarin Oskam Taurus tegen Lycurgus speelde. Taurus is op dit moment de koploper in de topdivisie en speelde sterk tegen het Groningse eredivisieteam. Met 25-20, 25-14 en 25-22 werd de kwartfinale bereikt.
De vrouwen van Taurus namen tijdens de achtste finale afscheid van Jessica Smit, die vanaf dit moment officieel met zwangerschapsverlof gaat.
Kootfin Taurus moest een stuk harder aan de bak tegen Zaanstad. De thuisploeg won de eerste set, maar zag Zaanstad via 18-25 en 21-25 op voorsprong komen. Taurus dwong via 25-21 echter een vijfde set af, waarin de thuisploeg de sterkste bleek.
De vrouwen van Taurus komen in de kwartfinale geen eredivisie, maar een eerste divisie team tegen. Sudosa won vanmiddag van Orion en speelt tegen Taurus voor een plek in de Final Four.
De mannen van Taurus spelen tegen Lycurgus voor een plek bij de Final Four. Lycurgus was in eigen huis in drie sets te sterk voor Inter Rijswijk.
Landstede Volleybal heeft ook de kwartfinale bereikt na een moeizame zege op Rivo Rijssen. In Rijssen nam Rivo de leiding in sets (2-0), maar Landstede kwam uiteindelijk na vijf sets met de schrik vrij.
Plaats een reactie
reacties: