Morgen start het EK beachvolleybal in Klagenfurt. Vier Nederlandse vrouwen duo's beginnen dan aan de poulefase. De vier Nederlandse mannen teams gaan woensdag van start. Voor hen wordt de indeling van de poules pas morgenavond bekend gemaakt.
In poule B zijn twee Nederlandse teams bij elkaar in gedeeld. Madelein Meppelink/ Sophie van Gestel en Jolien Sinnema/ Michelle Stiekema spelen direct tegen elkaar in de eerste wedstrijd. Twee Oostenrijkse teams maken de poule compleet: Hansel/ Schützenhöfer en Plesiutschnig/ Jirak.
In poule E zitten Marloes Wesselink en Jantine van der Vlist. Zij spelen hun eerste wedstrijd tegen de Tsjechische Bonnerova/ Hermannova. De andere teams in de poule zijn Liliana/ Baquerizo en Teufl/ Klopf.
Sanne Keizer en Marleen van Iersel starten in poule E tegen Boulton/ Dampney uit Engeland. Later in de poulefase wachten nog twee teams uit Tsjechië: Kolocova/ Slukova en Skalnikova/ Missottenova.
Het programma voor morgenochtend ziet er als volgt uit:
10.00 Keizer/ Van Iersel (7) - Boulton/ Dampney (23) (centercourt)
14.00 Meppelink/ Van Gestel (2) - Sinnema/ Stiekema (18) (veld 2)
15.00 Wesselink/ Van der Vlist (12) - Bonnerova/ Hermannova (21) (veld 2)
De poule indeling bij de mannen wordt dinsdagavond bekend gemaakt op de technical meeting.
Volleybalkrant houdt u deze hele week uiteraard op de hoogte van het wel en wee in Klagenfurt!
Plaats een reactie
reacties: