Voor Kerri Walsh-Jennings zijn de Olympische Spelen nog niet buiten handbereik, maar de tijd begint wel te dringen. De drievoudig Olympisch kampioene miste deel van het beachvolleybalseizoen door een schouderblessure, waarvoor ze nu onder het mes gaat.
Het is niet de eerste schouderblessure van Walsh en ook zeker niet de eerste operatie. Voor de vijfde maal laat ze haar schouder 'reparen', zodat ze weer kan beachvolleyballen.
Op dit moment heeft Walsh samen met haar partner Ross wel drie toernooien gespeeld. Helemaal fit was Walsh echter niet; ze heeft weinig tot geen kracht in haar rechterschouder. Ze leerde de afgelopen weken om aan te vallen met haar linkerarm en erveren deed ze daarom ook gewoon onderhands met rechts.
Kerri Walsh is hoopvol om op tijd terug te zijn voor het nieuwe seizoen, vertelt ze aan de LA Times: ,,Er staan zes maanden voor de revalidatie, maar ik ben tot nu toe altijd in vier maanden weer terug geweest.''
Om de Olympische Spelen te halen moet een duo niet alleen bij de beste acht teams staan op 12 juni 2016, maar ook aan twaalf World Tour toernooien punten hebben deelgenomen. Vrijwel alle topteams hebben dit aantal al gehaald na dit seizoen. Zo heeft Meppelink/ Van Iersel dit seizoen twaalf toernooien gespeeld. Walsh en Ross staan nog maar op zeven toernooien en mogen volgend seizoen vrijwel geen toernooi meer missen om de twaalf te kunnen halen.
Plaats een reactie
reacties: