facebook pixel Andringa top, maar Lennik klaar in CL - Volleybalkrant
beeld:
beeld:

Andringa top, maar Lennik klaar in CL

Gepubliceerd op
za 05 mrt. 2016
Door: door Sanne Westerterp

Asse-Lennik heeft donderdagavond niet kunnen stunten tegen Trentino en is dus geen deelnemer van de Playoff 6 van de Champions League. Halkbank Ankara is wel door naar deze volgende Europese ronde.

Dick Kooy en zijn makkers verloren donderdag weliswaar met 3-2 van Modena, maar omdat de Turken hun thuisduel eerder met 3-0 op naam schreven, mag Halkbank Ankara straks met de zes beste teams door strijden om de titel. Halkbank staat straks tegenover Civitanova. Kooy was donderdag goed voor tien punten.

Voor Asse-Lennik stopte het Champions League avontuur deze week. De ploeg pakte thuis nog twee sets van Trentino, maar kon in Italie niet meer zo dichtbij komen (25-18, 25-23, 25-19). Toch een pluim voor de Belgische koploper, die vol risico speelde en het de Italiaanse hoogvlieger bij vlagen zeker lastig maakte. Bijvoorbeeld tijdens de tweede set, toen invaller Seppe Baetens met een gevaarlijke serviceserie zijn ploeg tot 23 gelijk bracht.

Nederlander Robbert Andringa maakte een zeer sterke indruk bij Lennik. De buitenaanvaller verzorgde de passing met Dirk Sparidans erg zorgvuldig en was daarbij aanvallend vanaf de buitenkant en de pipe erg gevaarlijk. Met een laag foutenpercentage daarbij liet de international zijn waarde zien.

Lennik verlaat de Champions League met opgeheven hoofd. De ploeg groeit elk jaar weer en dat is ook positief voor de Belgische competitie, waarin de spanning met meerdere topteams groeit.

Plaats een reactie

reacties:

Populaire artikelen