Met de vierde overwinning op rij (0-3) zet Anne Buijs met haar ploeg Praia Clube in de Braziliaanse competitie de achtervolging voort op de nummers 1 en 2 van de ranglijst.
24 jan.
Geen verrassingen in Bundesliga
Speelronde 16 heeft in de Bundesliga geen verrassingen opgeleverd. SSC Schwerin won na twee nederlagen op rij weer eens. In een spannende strijd moest LIB Aachen het onderspit delven. VfB Suhl won de thriller Potsdam en Dresdner SC was een maatje te groot voor NawaRo Straubing.
24 jan.
Maret Grothues bij Aydin in goede doen
Maret Grothues speelde ondanks de 1-3 nederlaag tegen Nilüfer een sterke wedstrijd. Na een maand rust leed Aydin de derde nederlaag op rij.
24 jan.
Ladies Volley Limburg en Oostende onderuit in de beker
Oudegem en Ladies Volley Limburg kenden met de wedstrijden in de kwartfinale van
het bekertoernooi hun begin van het seizoen. Terwijl hun beide tegenstanders al wedstrijdritme
opgedaan hadden in de eerder gestarte competitie mochten de beide ploegen nu ook eindelijk hun krachten meten.
25 jan.
Chemik Police verslikt zich bijna in MKS Kalisz
Indy Baijens stond met Chemik Police op het randje van een onnodige nederlaag. Britt Bongaerts heeft met LKS een simpele 3-0 overwinning behaald op Wroclaw
25 jan.
Koolhaas verslaat Jasper in degradatiekraker
In de Serie A heeft Nicole Koolhaas de degradatiekraker van Marrit Jasper weten te winnen. Ook de teams van Floortje Meijners, Robin de Kruijf en Annick Meijers kwamen in actie in de Italiaanse competitie.