Copyright © 2025 Volleybalkrant.
Artwork by the Media Artists. All rights reserved.
Drie Oranje mannenduo's en drie Oranje teams bij de vrouwen staan er donderdag aan de start van het hoofdtoernooi van de World Tour. Bij winst in het eerste duel lonkt de achtste finale, maar bij verlies volgt er een duel om lijfsbehoud in het toernooi.
Voor het publiek staan er gelijk enkele prachtige affiches. Zo spelen Madelein Meppelink en Sanne Keizer tegen de olympisch kampioenen Ludwig en Walkenhorst.
Varenhorst en Van Garderen staan tegenover de Brazilianen Alvaro Filho en Saymon, die zich woensdagavond in Utrecht al lieten zien aan het Nederlandse publiek.
Ruben Penninga en Mees Blom mogen het opnemen tegen de Letse grootheden Samoilovs en Smedins.
Naast deze drie duels komen natuurlijk ook de andere drie teams in actie, bekijk hieronder het programma voor de eerste wedstrijden van de zes teams.
Programma donderdag
10.30 uur Meppelink/ Keizer - Ludwig/ Walkenhorst (CC)
11.20 uur Sinnema/ Stubbe - Kolosinka/ Gruszcynska (CC)
12.10 uur Sweat/ Summer - Flier/ Van Iersel (CC)
16.00 uur Samoilovs/ Smedins - Penninga/ Blom
17.00 uur Alvaro Filho/ Saymon - Varenhorst/ Van Garderen
20.30 uur Brouwer/ Meeuwsen - Giginoglu/ Urlu
Toegang is gratis op woensdag en donderdag. Wilt u van het weekend komen kijken? Dan heeft u wel tickets nodig! U kunt een los ticket kopen voor de World Tour wedstrijden of gebruik maken van een voordelig combiticket: u kunt dan zowel de World Tour als World League bekijken op het Sportcampus Zuiderpark. Klik hier voor meer informatie en het bestellen van de tickets.
Je reactie is opgeslagen.
Plaats een reactie
reacties: