facebook pixel Zakelijke overwinning van Particolare/DS op Flamingo’s - Volleybalkrant

Zakelijke overwinning van Particolare/DS op Flamingo’s

Gepubliceerd op
ma 15 dec. 2014
Door:

Zaterdag 13 december 2014, Particolare/DS maakt zich klaar om Flamingo’s ‘56 uit Gennep in hun Dungense thuishal De Misse op te vangen. Flamingo’s bungelt onder aan de standenlijst, waarop Particolare/DS zich juist in de bovenste regionen bevindt. Taak dus voor Particolare om vijf punten te pakken.

Doordat de eerste scheidsrechter problemen ondervond met het openbaar vervoer, startten de partijen de wedstrijd met de tweede scheids op de bok. De basisbezetting van de 1e set bestond bij Particolare uit libero Ton Scheij, Sjuul Zeekaf, Koen en Ted Broeren, Armand Megens, Jesse Kling en Sven Smits. Zij gingen overtuigend van start. Hun speelwijze liep naar behoren, de controle lag bij Particolare en dit zorgde voor een ruime voorsprong in de loop van de set. Met sterke servicedruk werd ervoor gezorgd dat Flamingo’s weinig keuzes had in de aanval en dus voorspelbaar ging spelen. Particolare wist hier wel raad mee en stak de 1e set met 25-14 in eigen zak.

De 2e set werd in dezelfde bezetting gespeeld. Particolare zorgde ook nu voor veel druk. Flamingo’s wist daar in deze set iets beter mee om te gaan, maar wederom vormden ze geen bedreiging voor de Dungenaren. Die bleven hun eigen spel opleggen en hielden ook de 2e set in eigen huis met 25-20.

De 3e set was een logisch vervolg op de vorige twee. Flamingo’s pikte wel steeds een paar puntjes meer mee, maar het initiatief bleef bij Particolare/DS. Er werd hard geknokt voor elke bal en de servicedruk van beide partijen lag hoog. Particolare wist toch weer de meest overtuigende te zijn en won nu met 25-22.

Voor de 4e set werden er aan Particolare-zijde wat wissels ingezet door coach Harmen Bijsterbosch en bestond de bezetting uit Sjuul en Tom Zeekaf, libero Ton Scheij, Ted Broeren, Boye Veldhoen, Jeroen Vercruijsse en Sven Smits. Dit zorgde voor een net iets andere speelwijze. De servicedruk lag weliswaar iets lager, maar dat werd goedgemaakt door verdediging en aanval. De druk die Particolare de hele wedstrijd al aan Flamingo’s had opgelegd, bleef stabiel en zorgde voor een 25-19 winst in de laatste set.

Met deze zakelijke 4-0 overwinning gaat Particolare/DS als nummer 2 op de ranglijst van de 1e divisie B de winterstop in.

De eerstvolgende wedstrijd voor de mannen zal 10 januari om 19.00 uur zijn tegen Arvevo in sporthal Kermisland te Arnhem.


(Bron: Particolare/DS)

Plaats een reactie

reacties:

Populaire artikelen