Vandaag starten de World Tour Finals in Hamburg. Twaalf teams bij de mannen en bij de vrouwen strijden om de World Tour titel van dit seizoen, maar zonder Nederlandse inbreng.
Bij de mannen zijn de kersverse wereldkampioenen Evandro en Andre van de partij, samen met het andere Braziliaanse duo Alvaro Filho/ Saymon. De olympisch kampioenen Alison en Bruno ontbreken dus na een matig seizoen. De Europees kampioenen Nicolai en Lupo komen deze week wel in actie in Hamburg.
Laura Ludwig en Kira Walkenhorst zijn uiteraard aanwezig tijdens de World Tour Finals, maar de nieuwe Europees kampioenen Glenzke/ Grobner ontbreken. De bronzen medaillisten van het EK, Laboureur/ Sude, komen wel voor eigen publiek in actie. De topteams van dit seizoen, zoals Agatha/ Duda en Pavan/ Humana-Paredes zijn ook te bewonderen voor het Duitse publiek.
Geen Nederlandse inbreng dus in Hamburg, na een seizoen waarin de Oranje teams op de World Tour toernooien weinige rol van betekenis speelden.
Het toernooi start vandaag met de poulefase, waarin niemand afvalt maar de ranking voor de eliminatierondes wordt bepaald. De wedstrijden zijn live te bekijken via deze link, maar je moet je wel even registreren.
Plaats een reactie
reacties: