facebook pixel WK beachvolleybal morgen van start - Volleybalkrant
beeld:
beeld:

WK beachvolleybal morgen van start

Gepubliceerd op
zo 30 jun. 2013
Door:

Morgen start in Stare Jablonki, Polen het WK beachvolleybal. De mannen komen pas vanaf dinsdag in actie, maar de vrouwen spelen morgen al hun eerste poulewedstrijd. Voor Nederland starten er morgen vijf teams bij de vrouwen met hun poulewedstrijden.

De poulewedstrijden zijn verdeeld over drie dagen. De vrouwen spelen op maandag, dinsdag en woensdag hun poulefase. Voor de mannen is dit op dinsdag, woensdag en donderdag. 

Het was lange tijd niet zeker met wie Laura Bloem aan het WK zou gaan deelnemen, aangezien Rebekka de Kogel-Kadijk geblesseerd was. Pas aan het einde van vorige week werd duidelijk dat het duo wel samen kan spelen in Stare Jablonki, omdat De Kogel-Kadijk op tijd is hersteld.

Bij de mannen heeft er ook nog een wijziging plaatsgevonden. Michiel van Dorsten verving eerder al Daan Spijkers als partner van Steven van de Velde, omdat Spijkers met Christiaan Varenhorst mee speelt. Door een blessure van Van de Velde speelt Van Dorsten het WK met Tim Oude Elferink. Het duo blijft als 29e geplaatst, ondanks dat het een compleet nieuw team is. 

Het schema voor de Nederlandse vrouwen morgen ziet er als volgt uit:
9.45 Bawden/ Clancy (20) - Wesselink/ Van der Vlist (29) Veld 2
12.00 Keizer/ Van Iersel (9) - Hansel/ Schützenhöfer (33) Centercourt
13.00 Dampney/ Boulton (35) - Sinnema/ Stiekema (38) Veld 3
18.00 Broder/ Valjas (27) - Bloem/ De Kogel-Kadijk (46) Veld 2
19.00 Meppelink/ Van Gestel (4) - Pati/ Michelle (45) Veld 2

De wedstrijden op het centercourt zijn live te volgen via laola1.tv. Er is nog een livestream voor een ander veld, maar welk veld dit is weten we nog niet. 

Plaats een reactie

reacties:

Populaire artikelen