Copyright © 2025 Volleybalkrant.
Artwork by the Media Artists. All rights reserved.
De Nederlandse volleybalsters zijn in Bangkok om zich voor te bereiden op de Final Six van de World Grand Prix. De Oranje vrouwen werden warm onthaald in de Thaise hoofdstad.
Nederland heeft zich voor het eerst sinds 2009 geplaatst voor het finaletoernooi van de World Grand Prix. Deze Final Six begint morgen (woensdag) in Bangkok voor Nederland met een poulewedstrijd tegen de Verenigde Staten. Donderdag volgt China als tegenstander.
Beide landen waren in de groepsfase van de World Grand Prix nog te sterk voor Nederland. Waar Oranje zich als nummer vijf voor de finaleronde plaatste; deden de Verenigde Staten en China dat als nummers één en twee.
De andere poule (B) bestaat uit Rusland, Brazilië en gastland Thailand.
De nummers één en twee uit beide poules plaatsen zich voor de halve finales.
Programma Final Six World Grand Prix (Bangkok, Thailand) | |||
(Nederlandse tijd) | Poule A | Poule B | |
Woensdag 6 juli | 10.00 uur: Verenigde Staten - Nederland | 13.00 uur: Thailand - Brazilië | |
Donderdag 7 juli | 10.00 uur: China - Nederland | 13.00 uur: Rusland - Brazilië | |
Vrijdag 8 juli | 10.00 uur: Verenigde Staten - China | 13.00 uur: Thailand - Rusland | |
Zaterdag 9 juli | 10.00 uur: halve finale #1 | 13.00 uur: halve finale #2 | |
Zondag 10 juli | 7.00 uur: plaats 5/6 | 10.00 uur: plaats 3/4 | 13.00 uur: finale |
Ondanks dat Nederland twee maanden geleden er mede-verantwoordelijk voor was dat Thailand zich niet plaatste voor de Olympische Spelen, konden de Oranje vrouwen op een warm onthaal rekenen in het volleyballiefhebbende land. Zo laat onderstaande video zien.
Arrived in Bangkok with a nice welcome!????and in the meanwhile @maretgrothues also showed them some dutch dance moves???? pic.twitter.com/0WZErAMPfA
— Robin de Kruijf (@robino_) 4 juli 2016
Je reactie is opgeslagen.
Plaats een reactie
reacties: