De start van de tweede seizoenshelft leverde wat verrassende uitslagen op in de 1e divisie B. Zo ging Sliedrecht Sport thuis met 2-3 onderuit tegen Spaarnestad en behaalde koploper Volley Tilburg een moeizame 3-2 zege bij Zaanstad.
Het Nijmeegse VoCaSa is opgerukt naar de derde plaats door een simpele 4-0 zege op VC Wik Groot-Ammers en heeft nog een wedstrijd tegoed tegen Zaanstad. De ploeg staat slechts 3 punten achter de koploper en wordt door velen gezien als toekomstig favoriet voor de titel.
Het debuterende IMS/Voltena blijft het goed doen. Dankzij een 3-1 zege op Ledub staat de ploeg op een mooie tweede plaats. Onderaan wordt het voor Scylla steeds moeilijker; nu verloor de ploeg thuis met 1-3 van Vollingo.
Komend weekend zou Spaarnestad thuis in de eigen Beijnishal tegen Scylla de zesde opeenvolgende zege kunnen behalen en mag Zaanstad bewijzen tegen VoCaSa dat de twee winstpunten op Volley Tilburg geen eendagsvlieg betekenen. Verder zou het steeds beter spelende Peelpush weleens voor een verrassing kunnen zorgen door Sliedrecht Sport punten af te snoepen.
Plaats een reactie
reacties: