Het afgelopen weekend waren er in de 1e divisie B toch wel verrassende uitslagen te noteren. Zo won middenmotor Vollingo thuis in Gouda verrassend met 3-2 van het sterke VoCaSa en Stravroc in eigen huis met maar liefst 4-0 van Sliedrecht Sport. Deze ploeg zit duidelijk in een dip.
Dat kan niet worden gezegd van het Haarlemse Spaarnestad! Met een 3-1 thuiszege op Wik Groot-Ammers werd de 8e opeenvolgende zege geboekt. Een historisch record sinds de Haarlemse ploeg acteert in de 1e divisie. Door deze winst is Spaarnestad gestegen naar de 5e plaats met slechts 4 punten achterstand op nr. 3 IMS/Voltena.
Door het onverwachte verlies van VoCaSa staat Volley Tilburg nu 3 punten los van de Nijmeegse ploeg, maar die heeft nog in te halen tegen Zaanstad. Maar komend weekend moet het team van trainer/coach Goran Aleksov eerst maar eens proberen het sterk spelende Spaarnestad van de 9e zege op rij af te houden. VoCaSa verloor dit seizoen thuis slechts eenmaal (tegen Peelpush), dus Spaarnestad kan ‘aan de bak’.
En uiteraard zijn de spotlights ook gericht op de ontmoeting tussen de nrs. 3 en 1: IMS/Voltena en Volley Tilburg. Het zal toch niet zo zijn dat de ploeg uit Nieuwendijk zich thuis voor de tweede keer in enkele weken tijd laat verrassen? Kan een leuk potje worden en uiteraard is de uitslag hiervan zeer belangrijk voor de stand in de top van deze divisie.
Plaats een reactie
reacties: