facebook pixel Verlies voor Compaen dames tegen US2 - Volleybalkrant

Verlies voor Compaen dames tegen US2

Gepubliceerd op
zo 01 dec. 2013
Door:

Afgelopen zaterdag moest een wisselvallig Compaen de zesde nederlaag van dit seizoen incasseren tegen de reserves van het Amsterdamse U.S. Vanaf de eerste opslag werd Compaen, met de geblesseerde diagonaalaanvalsterTamara Lust op de bank,   verdedigend onder druk gezet door de in lengte overheersende Amsterdamse aanvallers, waarop Compaen blokkerend het antwoord schuldig moest blijven. Ook de verdediging in het achterveld was niet bij machte de aan het net opgelopen  schade te herstellen. Door een goede serveserie van Kyra Brandt komt Compaen bij 14 – 13 nog op een lichte voorsprong. Tot 20 – 20 mag Compaen nog op een goede afloop van deze eerste set hopen. Deze hoop wordt al snel door de boomlange aanvalsters van U.S. de bodem van de sporthal in geslagen (20 -25).

In de tweede set gaat Compaen flitsend van start. Aanvallend liggen bij de gastvrouwen in deze wedstrijd de meeste mogelijkheden bij de middenaanvalsters Wendy Porsius en Dorien Conijn. Als bovendien ook de servedruk bij Compaen wordt opgevoerd, is in deze fase van de wedstrijd het lek bij U.S. gevonden, met als resultaat een klinkende 25 – 17 setzege en ligt de wedstrijd weer geheel open.

Helaas blijkt in de derde set al snel, dat het zelfvertrouwen bij de Oostzaners dit seizoen erg kwetsbaar is en een echte leider in het team ontbreekt. Ondanks enkele spelerswissels wordt er in de volgende sets vooral passend gegrossierd in fouten, waardoor het onmogelijk is de middenaanvallers in stelling te brengen. Zonder de tegenstander ook maar een moment in de problemen te brengen, gaan zowel de derde als de vierde set met royaal verschil (17 – 25) verloren. Door dit verlies is Compaen, geheel tegen de verwachting in, na acht wedstrijden op de voorlaatste plaats van de ranglijst beland! Met nog twee wedstrijden te gaan voor de winterstop, tegen Forza uit Hoogland en kampioenskandidaat Thor uit Bergambacht, wordt het moeilijk deze positie te verbeteren.

Hopelijk ligt hier een uitdaging om in de komende wedstrijden het zelfvertrouwen voldoende op te vijzelen!

 

(Bron: VV Compaen)

Plaats een reactie

reacties:

Populaire artikelen