facebook pixel Van de Kamp naar België - Volleybalkrant
beeld:

Van de Kamp naar België

Gepubliceerd op
di 16 apr 2019 16:05
Door:

Nadat gisteren bekend werd dat Wytze Kooistra na dit seizoen stopt met volleybal, raakt Lycurgus ook Auke van de Kamp kwijt, zo meldt RTV Noord. De publiekslieveling verkast naar de België, waar hij gaat spelen voor Tectum Achel.

'Ik had de ambitie om naar het buitenland te gaan, naar een iets sterkere competitie. Dat wilde ik vorig jaar ook al, maar toen raakte in geblesseerd. Nu ben ik fit en is het makkelijker om die stap te maken.' Aldus de 23-jarige passerloper.

Van de Kamp heeft echter nog wel iets af te maken in Nederland.  'We gaan nu bij Lycurgus al vier jaar voor de titel. Ik ben in dat opzicht wel toe aan iets nieuws, aan een andere uitdaging. Het zou gaaf zijn om af te sluiten met een landstitel. Daar gaan we echt voor.'
 

Plaats een reactie

reacties:

Populaire artikelen