Op dinsdag 30 december worden de Ingrid Visser Awards en Volleybalkrant Awards 2014 uitgereikt. Dit gebeurt bij de Eurosped Volleyball Experience. U kunt nog tot en met zaterdag 27 december uw stem uitbrengen op uw favorieten.
Volleybalkrant is erg blij met de medewerking van de organisatie van de Eurosped Volleyball Experience. In eerste instantie stond zondag 28 december gepland als datum voor de uitreiking, maar in overleg met de organisatie is besloten de Ingrid Visser en Volleybalkrant Awards 2014 op dinsdag 30 december uit te reiken.
De laatste dag van het toernooi in Almelo staat namelijk in het teken van de uitreikingen. Om 15.30 uur reikt de Nevobo de Volleybal Award uit en die uitreiking wordt opgevolgd door de finale van de Twinsense Twentecup. Om 18.30 uur is de finale van de Eurosped Volleybal Classic. Voor aanvang van dit duel wordt Frans Lodérus in het zonnetje gezet.
Het is de bedoeling dat de Ingrid Visser Awards en Volleybalkrant Awards op dinsdag 30 december tussen 17.30 uur en 18.00 uur (tijd onder voorbehoud) worden uitgereikt.
Klik hier voor het volledige programma van het toernooi in Almelo.
Stemmen
Er kan nog tot en met zaterdag 27 december 2014 gestemd worden op de genomineerden. Als u Volleybalkrant.nl opent, verschijnt er automatisch een pop-up. Hier kunt u in elke categorie op één genomineerde uw stem uitbrengen. Als u gestemd heeft, verschijnt deze pop-up niet meer.
U kunt slechts één keer per ip-adres stemmen. Volleybalkrant betreurt het dat er mensen zijn die dit systeem proberen te omzeilen om extra stemmen uit te brengen. Er is een ongewone stembeweging geconstateerd; Volleybalkrant laat dit uitzoeken. We hopen uiteraard dat iedereen gewoon één keer zijn stem uitbrengt om de verkiezing op een eerlijke manier te laten verlopen én de prijs met respect te benaderen.
Plaats een reactie
reacties: