Voor twee Nederlandse duo's is het hoofdtoernooi van Xiamen goed gestart. Stubbe/ Sinnema en Brouwer/ Meeuwsen noteerden hun eerste overwinning. Voor Flier/ Van Iersel was het toernooi van korte duur; zij verloren van hun trainingsmaatjes.
Joy Stubbe en Jolien Sinnema zijn een ronde verder in Xiamen, maar wel ten koste van Manon Nummerdor-Flier en Marleen Ramond-Van Iersel. De duo’s stonden in de eerste eliminatieronde tegenover elkaar en maakten er een driesetter van. Met 15-12 trok Stubbe/Sinnema uiteindelijk de zege naar zich toe.
Voor Flier/ Van Iersel zit het toernooi er dus na één duel alweer op. Stubbe/ Sinnema staat in de volgende ronde tegenover Eiholzer/ Gerson en speelt voor een plek in de kwartfinale.
Ook Alexander Brouwer en Robert Meeuwsen hebben hun eerste overwinning binnen. Het duo won met 2-0 van hun Amerikaanse tegenstander en staat zaterdag tegenover de Noren Berntsen/ Sorum. Bij winst is de kwartfinale bereikt.
Plaats een reactie
reacties: