facebook pixel Twee aanwinsten voor Rivo Rijssen - Volleybalkrant
beeld:

Twee aanwinsten voor Rivo Rijssen

Gepubliceerd op
ma 01 jun. 2015
Door: door Sanne Westerterp

Rivo Rijssen heeft twee nieuwe diagonaalspelers aangetrokken. Met de komst van Gijs Frijters en Jan Willem Wensink is de Rijssense selectie nu zo goed als compleet.

Frijters komt over van het Nationaal Militair Volleybalteam. De 25-jarige sportinstructeur van de Landmacht ziet er naar uit om bij Rivo het maximale uit zijn volleybalcarriere te halen en is bereid daar veel energie in te steken. Met diverse interlands en het WK in Rio de Janeiro met het Militair team achter zijn naam denkt Rivo een goede te hebben aan deze 1.98 meter lange speler.

Frijters zal het komend seizoen op de diagonaalpositie gaan concurreren met Wensink. Deze ervaren diagonaal is afkomstig uit het tweede team van Orion. Na enkele trainingen bij Rivo triggerde het niveau en de kans om Eredivisie te spelen. ,,Ik zie er naar uit te debuteren in het shirt van Rivo en heb veel vertrouwen in het team en de staf voor het komend seizoen," vertelt deze powerhitter.

Rivo heeft elf fitte spelers voor het aankomend seizoen plus de geblesseerde Twan Verseput. Zijn kwetsuur baart de club echter zorgen; de blessure is hardnekkig en zorgt ervoor dat Verseput voorlopig niet in actie kan en mag komen. In augustus volgen nadere onderzoeken en Rivo houdt er rekening mee dat deze speler in ieder geval tot aan de winterstop niet inzetbaar is. De club beslist op korte termijn of er een extra speler wordt aangetrokken voor het komend seizoen.

Plaats een reactie

reacties:

Populaire artikelen