De Amerikaanse beachvolleybalspeelster April Ross ademt de sport. De zilveren medailliste van de Spelen in Londen trainde een dag lang met een GoPro op haar lichaam, om te laten zien hoe beachvolleybal er door de ogen van een speelster uit ziet.
In het Youtube-filmpje zie je niet alleen de vele verschillende beachvolleybaltechnieken van dichtbij voor bij komen, je hoort ook goed hoe de speelsters elkaar coachen.
April Ross komt volgende week in haar thuisland in actie, tijdens de Long Beach Grand Slam. Tijdens dat toernooi speelt ze, als alles volgend plan verloopt, weer met Kerri Walsh-Jennings.
Walsh-Jennings kampt met een schouderblessure, maar lijkt volgende week weer fit genoeg te zijn om te kunnen spelen.
Plaats een reactie
reacties: