Niet alleen Nijhuis Telecom/Sudosa-Desto heeft de winning mood te pakken, ook Orion en WSV weten goed wat winnen is. WSV behaalde tien punten uit de afgelopen twee wedstrijden, Orion gaf de laatste drie wedstrijden zelfs geen punt weg.
Na Dynamo Tubbergen en Rivo Rijssen te hebben verslagen won Orion afgelopen zaterdag wederom met 4-0. De Doetinchemse ploeg had het in eigen huis alleen in de tweede set lastig met tegenstander Kangeroe.
Ook de concurrent van Orion, WSV, won opnieuw met 4-0. In Warnsveld werd er vijf punten gepakt tegen Reflex, maar hier was juist alleen de tweede set gemakkelijk. Reflex pakte in de derde en vierde set wel een voorsprong, maar kon deze niet vasthouden. WSV blijft dankzij deze overwinning tweede op de ranglijst, nog steeds vier punten voor op Orion.
Onderin de ranglijst profiteert De Bevers van het verlies van de onderste drie teams. Naast Kangeroe ging ook Sneek 3 met 0-4 onderuit. Het team verloor het Friese onderonsje met Sneek 2. Tornado Geesteren wist een punt te pakken van de koploper Nijhuis Telecom/Sudosa-Desto, maar blijft nog op de elfde plaats staan.
De Bevers kon zelf drie punten bijschrijven na de 3-2 overwinning op Dynamo Tubbergen. Dynamo nam een 1-2 voorsprong in sets, maar zag de thuisploeg de volgende twee sets winnen. De Bevers slaat nu een klein gaatje met de gevarenzone.
In de middenmoot van de ranglijst troffen Rivo Rijssen en Veracles elkaar. In Groningen revancheerden de bezoekers zich ten opzichte van vorige week en pakten een 1-3 overwinning.
Aankomend weekend komen de teams niet in hun eigen formatie in actie. Op 7 februari vinden de finales van de Open Club plaats en mede hierdoor zijn er geen wedstrijden in de eerste divisie A.
Plaats een reactie
reacties: