facebook pixel Thuis spelen succesformule in 1A (v) - Volleybalkrant
beeld:

Thuis spelen succesformule in 1A (v)

Gepubliceerd op
ma 10 nov. 2014
Door: door Henrieke Hahn

Afgelopen zaterdag wisten alle thuisspelende teams in de eerste divisie A hun wedstrijd winnend af te sluiten. De bezoekende teams gingen echter geen van allen met lege handen naar huis, want dit competitieweekend kende geen 4-0.

De topper tussen Orion en Sudosa (de nummer 1 en 2) werd in het voordeel van de ploeg uit Assen beslist. Orion wist alleen in de tweede set de winst te pakken (21-25), maar moest in de overige drie sets haar meerdere erkennen in Sudosa. Sudosa neemt dankzij deze overwinning de koppositie weer over van Orion. 

Veracles en Dynamo Tubbergen delen de derde plek. De Groningse ploeg verloor in vijf sets van Reflex. Veracles keek tegen een 2-0 achterstand in sets aan en wist terug te komen tot 2-2. In de vijfde set was de thuisploeg weer scherp en Reflex won alsnog de wedstrijd (15-12).

Dynamo Tubbergen speelde ook een vijfsetter tegen Sneek 2, maar sloot deze winnend af. Een 2-0 voorsprong werd ook hier bijna uit handen gegeven en met 10-14 leek de overwinning in de vijfde set voor Sneek 2. Een servicebeurt van vijf punten van Femke Wientjes zorgde echter alsnog voor de winst voor Dynamo Tubbergen.

Veracles en Dynamo Tubbergen staan op de derde plaats, maar speelden beiden een wedstrijd minder dan Sudosa en Orion. De achterstand op de koploper bedraagt zes punten.

De overige uitslagen:
Kangeroe 3-2 De Bevers (21-25, 25-21, 25-15, 21-25, 15-13)
Rivo Rijssen 3-1 VC Sneek 3 (25-16, 25-11, 25-14, 17-25)

Plaats een reactie

reacties:

Populaire artikelen