facebook pixel Stem op Ter Maat als MVP in de CL - Volleybalkrant
beeld:

Stem op Ter Maat als MVP in de CL

Gepubliceerd op
za 10 dec. 2016
Door: door Gepko Hahn

Wouter ter Maat kende dinsdag een geweldig debuut in de Champions League. De 25-jarige Rijssenaar had een groot aandeel in de knappe 3-1 zege van Berlin Volleys op Lube Civitanova en is genomineerd om MVP van de week te worden.

Ter Maat was dinsdagavond ontketend tegen de Italiaanse topclub, vorig seizoen nog derde in de Champions League.

Onze diagonaalspeler werd met 28 punten topscorer, haalde met 21 punten (een aanvalspercentage van 66 procent!) de meeste aanvallende punten binnen, was met 3 aces de één na beste serveerder en pakte vier blokpunten, wat alleen Christenson van Civitanova ook lukte (lees hier). 

Deze geweldige cijfers leveren Ter Maat een nominatie op voor MVP van de week. Hij krijgt concurrentie Aleksandr Atanasijevic, die namens Perugia goed was voor 18 punten (70 procent), waaronder twee blokpunten en twee aces. Hiermee was hij mede-verantwoordelijk voor de 0-3 zege bij Halkbank Ankara.

Wie moet volgens u MVP van de eerste CL-speelronde worden? Ter Maat of Atanasijevic? Stem op de Facebook-pagina van de CEV.



Plaats een reactie

reacties:

Populaire artikelen