facebook pixel Spaarnestad rukt op naar 5e plaats - Volleybalkrant

Spaarnestad rukt op naar 5e plaats

Gepubliceerd op
zo 04 feb. 2018
Door:

De dames van Spaarnestad blijven maar winnen. In de eigen sfeervolle Beijnishal werd het laag geklasseerde Wik Groot-Ammers met 3-1 verslagen. Het was de 8e opeenvolgende zege van de Haarlemse ploeg en daarmee een historisch record voor deze damesploeg. De ploeg van coach Vera Koenen is nu opgerukt naar de 5e plaats.

Revanche nemen op de eerder geleden nederlaag in de uitwedstrijd was het uitgangspunt en de thuisploeg startte dan ook furieus. In de eerste twee sets werden de gasten compleet weg geserveerd, waarbij in de 1e set 16 van de 25 punten direct of indirect uit de service kwamen. Binnen 40 minuten stond Spaarnestad met 2-0 voor, dankzij 25-12 en 25-17 setzeges.

In de 3e set liep het allemaal wat minder bij de thuisploeg. De servicedruk viel weg en er werd te gemakzuchtig gespeeld. De tegenpartij maakte hiervan gretig gebruik en won verrassend de set met 21-25.

In het volgende bedrijf werd weer orde op zaken gesteld, al ging het wat moeizaam. Uiteindelijk ging de set met 25-21 naar Spaarnestad en de 3-1 zege was een feit. De Haarlemse coach zat na afloop met enige gemengde gevoelens. “Natuurlijk ben ik ben blij met deze winst, maar het had gewoon 4-0 moeten zijn.  Zo’n verliespunt kunnen we ons eigenlijk niet permitteren als we willen strijden om de tweede of derde plaats in de poule.  De komende twee wedstrijden (uit tegen VoCaSa en Volley Tilburg) worden cruciaal voor ons”.


(Bron: VC Spaarnestad)

Plaats een reactie

reacties:

Populaire artikelen