Op het WK in Polen hebben Jolien Sinnema en Michelle Stiekema de eerste overwinning van de dag binnengehaald voor Nederland. Met 2-0 won het duo van Dampney/ Boulton. Keizer/ Van Iersel en Wesselink/ Van der Vlist verloren vanochtend hun eerste poulewedstrijd.
Marloes Wesselink en Jantine van der Vlist openden het toernooi voor Nederland. Zij speelden tegen Bawden/ Clancy (20) uit Australië. Het Nederlandse duo, zelf als 29e geplaatst, verloor in twee sets (20-22 17-21).
Sanne Keizer en Marleen van Iersel (9) stonden de eerste poulewedstrijd tegenover Hansel/ Schützenhöfer (33). Het Nederlandse duo moest in de eerste set op gang komen, en kon niet meer op tijd aanhaken (18-21). Er werd wel een beslissende derde set afgedwongen (21-17), maar deze set werd gewonnen door het Oostenrijkse team (13-15).
Om 13.00 speelden Jolien Sinnema en Michelle Stiekema hun eerste wedstrijd tegen Dampney/ Boulton (35). Sinnema/ Stiekema (38) won in twee sets en pakte daarmee de eerste overwinning voor Nederland op dit WK.
Vanavond komen de laatste twee vrouwen duo's in actie. Om 18.00 speelt Bloem/ De Kogel-Kadijk (46) tegen Broder/ Valjas (27). Meppelink/ Van Gestel (4) begint om 19.00 aan de wedstrijd tegen Pati/ Michelle (45).
Plaats een reactie
reacties: