Springendal-Set-Up'65 is met een zege aan de kampioenspoule begonnen. De Ootmarsumse ploeg won in eigen huis met 3-0 van directe concurrent Coolen-Alterno.
Springendal-Set-Up'65 was vooral serverend en blokkerend goed op dreef. Waar Coolen-Alterno in Ootmarsum slechts twee aces scoorde, maakte de thuisploeg tien punten vanachter de servicelijn. Ook blokkerend lag het voordeel bij Set-Up'65: twaalf om acht punten.
Alterno bleef in de eerste set nog goed bij, maar kon het in de slotfase niet afmaken. Met 25-22 nam de thuisploeg een 1-0 voorsprong. Ook in de tweede set bleef de thuisploeg vanachter de servicelijn en blokkerend de betere ploeg (25-17). Set-Up'65 ging in de derde set door waar het gebleven was, waardoor Alterno via 25-19 met een 3-0 nederlaag terug naar Apeldoorn werd gestuurd.
Donitas verslaat Peelpush
In de degradatiepoule stonden Donitas en Peelpush zaterdagavond tegenover elkaar in Groningen. Peelpush leek opnieuw het onderlinge duel voor zich te beslissen en nam een 0-2 voorsprong. Donitas knokte zich terug via 25-15 en 25-21. In de beslissende vijfde set was de Groningse ploeg voor het eerste dit seizoen de winnaar in een duel met Peelpush (15-13).
Vandaag (zondag) staan de twee andere wedstrijden in de playoffs op het programma:
15.30 Eurosped-TVT - Sliedrecht Sport (IISPA, Almelo)
19.00 Regio Zwolle Volleybal - VC Sneek (Landstede Sportcentrum, Zwolle)
Plaats een reactie
reacties: