Het was het weekend van de straight sets in de topdivisie. Vijf van de zes wedstrijden eindigden in 3-0. Alleen Flamingo's'56 en Longa'59 maakten er een vijfsetter van. Daarnaast kan Set-Up'65 volgende week in eigen huis promoveren naar de eredivisie.
Set-Up'65 won zonder setverlies van degradatiekandidaat VVC Vught. Hierdoor staat de Ootmarsumse ploeg weer gelijk in het aantal wedstrijden met de rest van de ranglijst. De voorsprong op VCN, die zelf vrij was dit weekend, bedraagt nu vier punten. Set-Up'65 kan aankomend weekend in eigen huis kampioen worden. Ervan uitgaande dat concurrent VCN drie punten pakt, moet ook Set-Up'65 de volledige buit in eigen huis houden.
De strijd om de tweede plek is nog niet gestreden. Apollo 8 won met 3-0 van Donitas en staat slechts drie punten achter op VCN. Taurus ging met 0-3 onderuit in Tubbergen tegen Dynamo en is definitief afgehaakt om de tweede plek.
Veracles is al enige weken zeker van degradatie. Ook zaterdag werd er met 0-3 verloren van Sliedrecht Sport 2. HSC verloor ook in straight sets van Alterno 2.
De enige vijfsetter van het weekend was tussen Flamingo's'56 en Longa'59. De ploeg uit Lichtenvoorde pakte uiteindelijk twee punten, door de vijfde set met 15-12 te winnen.
Plaats een reactie
reacties: