facebook pixel Selinger op voorsprong in Europese finale - Volleybalkrant
beeld:
beeld:
beeld:

Selinger op voorsprong in Europese finale

Gepubliceerd op
do 21 mrt. 2013
Door:

In de strijd om de CEV Cup heeft Dinamo Krasnodar het heenduel in de finale gewonnen tegen Piacenza. Het Italiaanse team van Floortje Meijners verloor in eigen huis met 2-3 van de Russische bezoekers onder leiding van Avital Selinger.

Piacenza kwam het beste uit de startblokken en won aan de hand van Carmen Turlea werd de eerste set binnengehaald met 25-17. Daarna kwam Dinamo Krasnodar langzij en voorbij dankzij een uitblinkende Destinee Hooker. In beide sets wist Krasnodar pas aan het einde het verschil te maken. Vervolgens volgde er een totale ommekeer, met Piacenza als oppermachtig team binnen de lijnen. De kersverse Italiaanse bekerwinnaar was aan het net niet te stoppen en dwong met 25-13 een vijfde set af.

Het grote verschil van de vierde set was weer snel verdwenen in het beslissende bedrijf. Krasnodar wisselde met een voorsprong van kant en hield deze vast tot het einde van de set. Hooker - MVP en topscorer met 25 punten - sloeg haar ploeg naar 10-15 en een 2-3 overwinning. Meijners was zondag nog de belangrijkste speler op het veld in de gewonnen Italiaanse bekerfinale, maar kwam gisteravond niet verder dan vijftien punten. Zondag 24 maart is de return in het Russische Krasnodar. 

Plaats een reactie

reacties:

Populaire artikelen