facebook pixel Oranje zitvolleybalmannen naar Brazilië - Volleybalkrant
beeld:
beeld:
beeld:

Oranje zitvolleybalmannen naar Brazilië

Gepubliceerd op
di 09 apr. 2013
Door:

De Nederlandse zitvolleybalmannen reizen overmorgen naar het Braziliaanse Sao Paolo om deel te nemen aan het “International Challenge Sitting Volleyball Tournament” in het Braziliaanse Sao Paolo. Onze heren ontmoeten de nationale teams van Amerika, Duitsland en het gastland. Duitsland en Brazilië eindigden in de top 5 van de Paralympische Spelen van vorig jaar.

Het Nederlands team dankt de uitnodiging aan de uitstekende contacten met het team uit Brazilië. Deze vierkamp, waarvan alle kosten voor rekening zijn van de Braziliaanse organisatie, past goed in de voorbereiding op het komende Europees Kampioenschap in Polen. Voor drie spelers (Timo Mans, Tom Poortman en Willem Siepel) is dit het eerste buitenlandse toernooi waar ze aan deel nemen. Maar ook voor de meer ervaren spelers is dit een buitenkans om zich op internationaal niveau te meten en alvast kennis te maken met het gastland van de Spelen van 2016.

De selectie die volgende week vertrekt bestaat uit Said Mezlay, Jacob Hoeksma, Edmir Popara en Timo Mans (Volleer), Tom Poortman en Merijn Bruijne (Netwerk), Bjorn Moris en Loek Hendrix (Holyoke),  Freek Huijsmans en Medhat Nesseem (Mikro Elektro) en Willem Siepel van Sudosa/Bartje.De staf bestaat uit Joze Banfi, Pim Scherpenzeel, Jan-Jaap Schulylenburg en ook internationaal scheidsrechter Benno Meijer uit Leersum reist mee. Teammanager Cor Bruijne en assistent-trainer Hans Mater blijven in Nederland door het beperkte aantal stafplaatsen.  

Bron: Nevobo

Plaats een reactie

reacties:

Populaire artikelen