De drie duo's bij de mannen hebben zich allemaal weten te plaatsen voor de eerste eliminatieronde, die vanavond gespeeld wordt. Vooral voor Nummerdor/ Schuil was de laatste wedstrijd zeer belangrijk. Zij moesten winnen om door te gaan, en deden dat ook.
Reinder Nummerdor en Richard Schuil (17) verloren hun eerste twee poulewedstrijden. In een rechtstreeks duel met Kubala/ Benes (32) werd er besloten voor wie het toernooi eindigde. Nummerdor/ Schuil won met ruime cijfers (21-15 21-12) en gaat naar de eerste eliminatieronde door.
Brouwer/ Meeuwsen (14) speelde vandaag tegen de Amerikanen Dalhausser/ Rosenthal (3). In de tweede set konden ze bijblijven, maar toch verloor het duo in twee sets. Omdat Herrera/ Gavira (30) hun derde wedstrijd in de poule ook verloor, eindigen Brouwer en Meeuwsen op de derde plaats. Deze plek geeft ze recht op een plaats in de eliminatieronde.
Het derde Nederlandse team, Spijkers/ Varenhorst (20), won twee poulewedstrijden. Woensdag werd er van Dollinger/ Windscheif (13) gewonnen en vandaag won het duo in drie sets van Marcos/ Garcia (29). Spijkers/ Varenhorst eindigt op de tweede plaats en speelt, net als de andere twee teams, vanavond voor een plek in de achtste finale.
De loting voor de eerste eliminatieronde moet nog plaatsvinden, deze hoort u zodra bekend.
Plaats een reactie
reacties: