Zevenhuizen, in een goed gevulde Swanla hal speelden de heren van Nesselande tegen de nummer twee van de eredivisie Draisma Dynamo uit Apeldoorn. De aartsrivaal van weleer was nu te sterk voor de Zevenhuizense heren en dat blijkt uit de setstanden 15-25, 18-25 en 12-25 in het voordeel van Dynamo.
Trainer/coach Kristian van de Wel kon niet beschikken over spelverdeler Emile van en stelde de volgende basis op: Max van Mullem, Chris van Mullem, Marco Snijders, Richard Rademaker, Leroy Boerefijn, Luuk van Liere en libero Thomas van Rij. De heren van Nesselande kon tot 5-5 bij blijven, daarna nam Dynamo met hun sterke service en blokkering meer afstand en deze werd niet meer uit handen gegeven. Bij 11-20 bracht coach Kristian van der Wel, William de Graaff binnen de lijnen om het spel verdelen van Luuk van Liere over te nemen en wat meer lengte aan het5 net te krijgen. Dit had wat effect, maar niet genoeg en met 15-25 sloot Dynamo deze set in hun voordeel af. Nesselande kwam in de tweede set met Benjamin Parkinson voor Marco Snijders binnen de lijnen. Maar ook nu bleef Nesselande achter de feiten aan lopen. Dynamo bleef met zijn sterke aanval en het hechte blok een bijna onneembare vesting. Bij 11-19 kwam William de Graaff weer binnen de lijnen om de blokkering te versterken. In de eindfase werd ook nog Jan-Jaap van Schuylenburg ingezet voor Benjamin Parkinson, Nesselande kon nog wat terug doen met bij 18-25 was het einde oefening. In de derde set begon Dynamo furieus en wist met hun lengte en sterk aanval direct een voorsprong te nemen, waardoor coach Kristian van der Wel een wissel doorvoerde door Rick Wiggers voor Chris van Mullem binnen de lijnen te brengen. Ook deze verandering bracht niet de oplossing, Dynamo was op alle fronten Nesselande de baas en met 12-25 werd deze set en de 3-0 winst binnen gehaald.
Voor de Zevenhuizense heren staat komende zaterdag de uitwedstrijd tegen het Talentteam Papendal in Arnhem op het programma. Dit team bestaande uit jongen talentvolle volleyballers staat met twee punten voor op Nesselande op een zevende plaats. Om 13.30 uur gaat Nesselande met hen de strijd aan om punten te pakken om zo bovenaan het rechterrijtje komen te staan.
Opstellingen:
Nesselande: Luuk van Liere (1)(William de Graaff ), Richard Rademaker (6), Marco Snijders (BenjaminParkinson)( Jan-Jaap van Schuylenburg (2)), Max van Mullem (7), Chris van Mullem (4)(Rick Wiggers (2)), Leroy Boerefijn (3), Thomas van Rij (L)
Draisma Dynamo: Bart van Garderen (Wessel Keemink (1)), Frits van Gestel (6), Renzo Verschuren (5)(Wessel Anker (7)), Nico Maneschijn (10)(Michiel van Dorsten (4)), Wessel Blom (7), Rune Fasteland (8) (Mats Kruijswijk (4)), Dustin Bontrop (L)
(Bron: VC Nesselande)
Plaats een reactie
reacties: