Nadat Friedrichshafen concurrent Berlijn ruim een maand geleden uit het bekertoernooi knikkerde, namen de Berlijners onder leiding van most valuable player Rob Bontje gistermiddag revanche. Maarten van Garderen en Co waren na vijf sets de pineut.
De twee topploegen uit de Duitse Bundesliga waren ook dit weekend dus aan elkaar gewaagd. Ruim zevenduizend toeschouwers zagen thuisploeg Berlijn de openingsset verliezen om vervolgens twee sets genadeloos toe te slaan (25-16, 25-13). Van Garderen, die dankzij zijn drie aces tien punten op de teller bracht toonde met zijn teamgenoten veerkracht in set vier, waardoor er toch een verlening aan te pas kwam. Die ging met overmacht naar het winnende Berlijn.
Rob Bontje werd na afloop van een sterke wedstrijd gekroond tot man of the match. Met twee aces, vijf punten uit de aanval en vier uit de blokkering, scoorde de middenman het beste rapportcijfer van zijn ploeg. Overigens behoudt Friedrichshafen voorlopig de leiding in het klassement.
Tijmen Laane staat met promovendus Luneburg momenteel op een knappe vierde plaats. Afgelopen zaterdag wonnen Laane en zijn kornuiten met 3-0 van middenmotor Rotterburg. De passerloper was goed voor een knappe 22 punten.
Plaats een reactie
reacties: