Rimke Braakman en Jantine van der Vlist staan in de kwartfinale van de Phuket Open. In de achtste finale wonnen ze in drie sets van Mersmann/ Schneider, waardoor de laatste acht bereikt werd.
Braakman/ Van der Vlist (16) was gisteren poulewinnaar, waardoor vandaag de eerste eliminatieronde niet gespeeld hoefde te worden. Slechts een wedstrijd stond op het programma vandaag: de achtste finale.
Het Duitse duo Mersmann/ Schneider (22) was hierin de tegenstander. De eerste set ging nipt naar de Duitsers (19-21), de tweede vervolgens nipt naar Braakman/ Van der Vlist (22-20). In de beslissende doorgang hadden de Nederlandse vrouwen iets meer speling, en met 15-11 werd de achtste finale gewonnen.
Morgen staat de kwartfinale op het programma, en de eventuele halve finale. In de kwartfinale staat het Amerikaanse duo Day/ Ross (9) aan de overzijde van het net.
Plaats een reactie
reacties: