facebook pixel Kooy treft Paulides in Champions League - Volleybalkrant
beeld:
beeld:

Kooy treft Paulides in Champions League

Gepubliceerd op
za 29 jun. 2013
Door:

De loting voor de poulefase van de Champions League heeft twee Nederlandse mannen aan elkaar gekoppeld. Dick Kooy (ZAKSA) en Joppe Paulides (Roeselare) zitten met hun Poolse en Belgische werkgever in de loodzware poule G met verder VfB Friedrichshafen en Galatasaray. 

Bij de loting voor de Champions League zaten acht Nederlanders in spanning, zeven spelers en één coach. De enige Nederlandse oefenmeester, Johan Verstappen, zag zijn ploeg SK Aich/Dob in de poule met Macerata, Zenit Kazan en titelverdediger Novosibirsk geplaatst worden; een zware opgave voor Verstappen bij de Oostenrijkse landskampioen.

De Nederlanders bij Maaseik, Paris Volley en Jastrzębski Węgiel troffen het een stuk beter. Jelte Maan en Michael Parkinson hebben een goede kans op de volgende ronde, nadat ze met Maaseik bij Belgorod, Olympiacos Piraeus en VK Ostrava in poule B waren geplaatst. Het Paris Volley van Dennis van der Veen en Jeroen Trommel moet naar Oost-Europa afreizen voor ontmoetingen met de Poolse kampioen Resovia Rzeszow, het Macedonische Budva en het Tsjechische Budejovice. Rob Bontje speelt met Jastrzębski Węgiel tegen Halbank Ankara, Tomis Constanta en Innsbruck

Het kampioenenbal begint op 22/23/24 oktober met een eerste speelronde, waarna de poulefase voor de winterstop zal worden afgewerkt. Klik hier voor de volledige loting van de Champions League 2013/2014.

Plaats een reactie

reacties:

Populaire artikelen