VaLePa, het team van Sjoerd Hoogendoorn, staat momenteel aan kop in het Finse klassement. Het team speelde twee dagen op rij, waarbij donderdagavond een spannende strijd ontstond tegen concurrent Tiikerit.
Waar Hoogendoorn en zijn maten woensdagavond nog een prettige 3-0 zege boekten, stond gisteren een zwaardere partij op het programma. De tegenstander was er eentje met een grote naam en VaLePa kon Hoogendoorn niet inzetten: ,,Twee uitwedstrijden achter elkaar met het reizen daarbij werkt nog niet helemaal voor mijn achillespees. Daarom kreeg ik gisteren rust."
VaLePa stond voorafgaand aan het duel nog onder Tiikerit, dat ongeslagen lijstaanvoerder was. ,,Daar wilden wij natuurlijk verandering in brengen," glunderde Hoogendoorn, die deze missie na vijf sets zag slagen. ,,Wij staan nu weer bovenaan met een punt verschil, maar zijn in de wetenschap dat Tiikerit een wedstrijd minder heeft gespeeld." Het blijft dus spannend in de top van het Finse klassement waar de verschillen klein zijn.
Plaats een reactie
reacties: