Draisma Dynamo was gisteren dichtbij een overwinning op Abiant Lycurgus in de eredivisietopper van het weekend. De Apeldoornse ploeg wist een 2-0 voorsprong echter niet te verzilveren tegen de regerend landskampioen. Bekijk hier een samenvatting van de wedstrijd en reacties van de twee coaches: Bas Hellinga en Arjan Taaij.
Draisma Dynamo en Abiant Lycurgus waren tot gisteren als enige twee teams nog ongeslagen. De Apeldoorners leken die status als enige voort te mogen zetten, maar in de derde set kantelde de wedstrijd in Gronings voordeel.
,,Ik baal als een stekker hiervan'', vertelt Dynamo-coach Hellinga voor de camera van Volleybalkrant.nl. ,,Maar aan de andere kant zie je hoe dicht we er tegenaan zitten.''
Dat zag Lycurgus-coach Taaij ook en hij wil de Champions Leaguewedstrijden niet als excuus opvoeren. ,,Het is niet heel makkelijk, maar tegelijkertijd is het geen enkel excuus om na zo'n Champions League-ervaring en de volgende wedstrijd die voor de deur staat geen karakter en mentaliteit te tonen en geen goed volleybal te willen spelen.''
Bekijk hieronder de volledige reacties van de twee coaches en een samenvatting van de topper.
Plaats een reactie
reacties: