Woensdagavond speelt Eurosped haar eerste wedstrijd in de Challenge Cup. De Twentse ploeg krijgt het Finse Rovaniemi op bezoek in Almelo.
Eurosped kwam eerst in de Europese CEV Cup in actie, maar speelt net als Sneek een niveau lager in deze ronde. In de Challenge Cup is Rovaniemi de eerste tegenstander. Bij winst wacht het bekende VC Sneek of het Russische Odintsovo.
Na de mindere seizoensstart is Eurosped de laatste weken beter in haar doen. Twee van de drie competitiewedstrijden werden gewonnen. Alleen tegen VC Sneek had de ploeg nog niet genoeg in te brengen.
Woensdagavond kan de ploeg een goede start neerzetten in de Challenge Cup. De ploeg van Jan Berendsen start in eigen huis tegen Rovaniemi. De wedstrijd start om 19.30 in IISPA in Almelo.
Volleybalkrant verwelkomt Eurosped nogmaals als Vriend van Volleybalkrant en wenst de ploeg vanavond veel succes in de Challenge Cup!
Plaats een reactie
reacties: