VC Sneek en Eurosped hebben allebei geen misstap begaan in de eredivisie. Hierdoor blijven de teams in de kielzog van Sliedrecht Sport, dat pas vandaag in actie komt.
Eurosped was afgereisd naar Houten, waar Oskam Taurus wachtte. De Almelose ploeg zette de thuisploeg vooral serverend onder druk, waardoor Taurus niet in het eigen spel kon komen.
In de eerste twee sets was Eurosped de betere partij (14-25, 12-25). Taurus bleef in de derde set beter bij de bezoekers in de buurt. Het was echter niet genoeg om nog een vierde doorgang af te dwingen.
Daphne Knijff werd topscoorster aan de zijde van Eurosped met 15 punten. Eline Gommans was vooral serverend goed op dreef; ze bleek een ware plaaggeest en was goed voor maar liefst 6 aces.
Eurosped blijft echter op de ranglijst achter VC Sneek, want ook de Friese ploeg maakte zaterdag geen fout. In Zwolle ging de openingsset weliswaar naar de thuisploeg, maar vervolgens herpakte Sneek zich.
Regio Zwolle Volleybal moest het vooral hebben van de veelvuldig scorende Siska Hoekstra, maar dat was niet voldoende om het Sneek nog echt lastig te maken. Met 18-25, 21-25 en 15-25 nam Sneek alsnog drie punten mee naar huis.
Vandaag (zondag) staan er nog drie andere duels op het programma:
14.30 uur: Flyn Flamingo's Activia - Talent Team (Activiahal, Sint Anthonis)
15.30 uur: Springendal Set-Up'65 - Coolen-Alterno (De Schalm, Ootmarsum)
15.30 uur: Peelpush - Sliedrecht Sport (De Körref, Meijel)
Plaats een reactie
reacties: